Okoreňte si svoj život zdravím. Pomôže vám k tomu výnimočné korenie divoko rastúcej kurkumy. Vedeli ste, že práve tento druh korenia by ste mali mať vo svojom jedálničku každý deň?

O jej liečivých účinkoch a blahodarných vplyvoch na organizmus vedeli liečitelia už pred 4000 rokmi. Pre jej aromatickú vôňu, ktorá vám bude pripomínať kombináciu pomaranča a zázvoru, ho budete radi používať nielen do svojich jedál, ale aj nápojov.

Čo môžete od kurkumy očakávať? Jej pravidelným používaním si zabezpečíte príjem antioxidantu známeho pod menom „kurkumín“, ktorý napomáha predchádzať rôznym chorobám. Liečitelia ju používajú aj na zmiernenie opuchov či reumatickú artritídu.

Je vhodná aj pre všetkých, ktorí chcú zostať mladí, a pre ktorých je podstatné vyzerať stále dobre a aktívne.

Kurkuma totiž zbavuje telo odpadových látok a dáva jednoznačné zbohom predčasnému starnutiu. Oceníte ju nielen na tanieri, ale pomôže aj pri problémoch s vlasmi, žltými zubami, či žalúdočnými nevoľnosťami, pripraviť si ju môžete aj ako chutné smoothie osladené chutným kokosovým cukrom.

Jej výhody vás nesmú nechať chladnými. Nahraďte drahé doplnky výživy týmto liečivým korením a zdravie vám to všetko tisíckrát vráti.